Merhabalar

25 Aralık tarihinde 10 kişilik katılımla Kayseri de etkinliğimizi düzenledik. Sevgili arkadaşlarım Haticeyildirimonline ve mia.me.blog’la 4 aydır uğraştığımız emeklerimizin karşılığını aldığımız bir etkinlik oldu.Etkinliğimize bizi kırmayıp Kayseriden ve şehir dışından gelen misafirlerimize çok teşekkür ederiz. 🙂

Kısaca etkinlikten bahsedip fotoğraflarımızı ekleyip sponsor yazımı daha sonra yazacağım 🙂

Etkinliğimiz Yeni başlangıçlar konseptiyle hazırlandı firmaların yeni çıkan ürünlerini deneme fırsatı bulduğumuz sizlere de tanıtmayı amaçladığımız güzel bir düşünceyle yola çıktık etkinliğimize destek olan firmalarımıza sonsuz teşekkürler.

Highgenic Firmasından Taner Bey Highgenic ürünlerini bizlere anlattı.

img_8726 img_8727 img_8743

www.highgenic.com.tr/

Daha önce hiç duymadığım leke çıkarıcı mendilleri deneme fırsatı sundular. Özellikle girişimci bir bayan kimyagerin markası olması daha çok dikkatimizi çekti desteklerini esirgemedikleri için teşekkürler.

Beyond kore kozmetiğinin yenilikçi ürünleriyle bizleri tanıştırdı. Beyond markasından  Damla Hanım ürünler hakkında bilgi verip etkinlik katılımcımız Lerzan Karabayır’a cilt bakımı yaptı.

img_8807 img_8787

www.trueecobeyond.com/

Tekin Acar Kayseri Forum mağaza işletmecisi sevgili Seda Hanım yeni trendler ve cilt bakım ürünlerinden doğru bilinen yanlışlardan bahsetti.

img_8766

www.tekinacar.com.tr/

Capilactiftr Ayşe Hanım Capilactif ürünlerinden bahsetti bize sevgi dolu sıcacık konuşmalarıyla bizleri çok etkiledi iyi ki geldi, daha sonra bir kaç kişiye saç analizi yapıldı malesef her zaman şikayetçi olduğum yağlı saçlarımdan bir kere daha öğrendim ki saç köklerimi sebiumlar malesef tıkıyor..:)

img_8749 img_8763 img_8764 img_8745

www.capilactif.com.tr

Revox firmasından Gamze Hanıma ayrıca teşekkür etmek istiyorum bizleri kırmayıp yeni ürünleriyle buluşturdular. 🙂

dsc_8231

www.revox.com.tr/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *