Herkese Merhabalar

25 Aralık da düzenlediğimiz #2017deyenibaslangiclar etkinliğimize desteklerini esirgemeyen firmalardandı HighGenic sevgili Taner Bey firmanın çıkışını ve nasıl bu seviyelere geldiğinden kısaca bizlere bahsetti. Sevginar Baştekin tek başına çıktığı bu yolda kadın girişimciler arasında hızla yerini almış.

img_8740

Farklı formülü ve yeni bir ürünle karşımıza çıkan Highgenic silikonlu temizleyicisini piyasaya sürmüş ürün “Banyo, mutfak, araba, eşya temizliği, cam, ahşap ve mobilya” temizliğinde kullanılabiliyor. Ayrıca hoş kokusunu aldığınızda bırakamıyorsunuz eviniz temizlik kokuyor. Aman dikkat ürün cila etkisinden dolayı yer temizliğinde kayganlık yarattığında kullanılması önerilmiyor.

Narspirin ürünü halılardan mutfağa, banyodan çamaşıra, koltuklardan zeminlere, camdan leke çıkarmaya kadar temizliğinizi tek bir ürünle yapmanızı sağlıyor.

Highgenic Leke çıkarıcı mendilleri ilk defa duydum ve o günden beri çantamdan ayırmadığım bir ürün oldu sizde benim gibi sakar biriyseniz yedek kıyafet taşımıyorsanız leke çıkarıcı mendiller gününüzü kurtarabilir. 🙂

picsart_12-29-12-59-55

Highgenic markasının ürünlerini A101 ve BİM Marketlerinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

2017 de Yeni Başlangıçlar Etkinliğimize Destekleri için çok teşekkür ediyoruz.

Sevgiler

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *