Herkese merhaba

1 yil öncesine kadar elimde kopan saçlarimi nasil kurtardiğimi anlatacağim kısaca ben bu saçlarimdan neler çektim bahsediyim.

Ilk olarak kullu kumral istedigim saclarimi yine cikolata kahveye boyali halde oldugu zaman açildi ve kullu kumral olmayip acayip bir bakir oldu. Daha sonra 3 ay sonra saç tekrar açilip bu seferde sariya döndü anlayacaginiz bi kullu kumrali tutturamadilar!!! Ben 5-6 ay kullu sariya boyatmaya devam ettim sacimi bu sure zarfinda zaten saç kalmamisti en sonunda kendi dogal rengime yakin bir renge boyattim ve bakima başladim.

-Yağ bakimi

-Nashi Argan;

Nashi markasinin argan yağinin deneme boyunu kullandim bence en iyi argan yağlarindan:)

IMG_20151209_212144 PicsArt_07-08-10.32.57

Kisaca kullandigim yağlari kolaj halinde sizlere sundum “Miaorganical, Pantene, Avon” duş sonrasi nemli saça uyguladigim urunlerden “Yves Rocher” ise duştan önce saçimin boy ve uclarina haftada 1 kez yaptiğim bakim yaği.

-Maskeler

Dax Supergro; Bu ürünü duymayan kalmamiştir içeriginde olan yağlar sayesinde saçi uzatmaya ve bakim yapmaya yardimci 2 haftada bir kullandigim urunlerden sacimi hizli uzattigini soylemem gerekir. Yipranmaya karsi bir faydasini gormedim.

IMG_20151103_124240

Phytocıtrus:( Boyalı ve İşlem görmüş saçlar için maske) Kokusuna aşık olduğum Maskelerden seyahat boyunu kullandım uzun süre gidiyor. Saç uçlarımı nemlendirmesinden çok memnun kaldım.

IMG_20150809_204242

Ve son olarak Davines OI/OIL Absolute Beautıfyıng Conditioner Tüm Saç Tipleri İçin Bakım Kremi; Aslında bu ürün arkadaşım tarafından hediye edilmişti ben hafta da bir kez temiz nemli saçlarıma, saçlarımın dibine gelmeden boy ve uçlarına fırçayla uygulayıp yarım saat bekletiyorum ve yumuşacık, hacimli, parlak saçlar. Yaklaşık 8 aydır kullanıyorum çok az kaldı. Fiyatına göre bereketli bi ürün. 🙂

IMG_20150805_103215

Saçlarımı bu şekilde bakım yağları ve maskelerle kurtardım. 🙂 Aklıma gelmişken Revox At Kuyruğu Şampuanı ve Saç kreminin de saçlarımı uzattığından bahsetmek istedim. 🙂 Umarım memnun kalırsınız

.adsiz

Sevgiler

Madameruj

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *