Herkese Merhaba

Bu yazıya ekleyeceğim öncesi sonrası fotoğraf için büyük bir cesaret örneği göstereceğim :))) Lütfen alıcınızın ayarlarıyla oynamayın. Sizlere korse ve kendi problemlerimle ilgili kısa bir bilgilendirme geçeyim.

Yamuna Lateks Korse bana pr çalışmasında gönderildi ilk başta gerçekten böyle bir sonuçla karşılaşacağımı düşünmüyordum. Ben spor yapmayan ve sürekli sağlıksız yağlı yemeklerle beslenen biriyim.(Klasik Kayserili) Uzun bir süredir göbek sorunu yaşıyorum. Evde spora başlayım dediğim de 2 gün sonra unutup yine popo büyütmeye başlıyorum.

Yamuna Korse ile ilgili bilgiyi kendi sitelerinde olan açıklamayı sizlerle paylaşıyorum;

Orjinal Yamuna vücut şekillendirici korse ile anında 2 bedene kadar incelmek mümkündür,
Yamuna korseleri Türkiyedeki ilk Orjinal waist training korsedir. Yamuna  korse ile  herhangi bir sağlık probleminiz yok ise günde 6-8 saat kullanabilirsiniz. düzenli kullanımda 1. haftadan itibaren kalıcı incelme sağlar. Yamuna waist training korselerimiz içerisinde dik durmanızı ve postürünüzü düzeltmenizi sağlayan 9 çelik balen bulunur. bu balenler sayesinde ürünümüz katlanma yapmaz.
Yamuna korse 100% latex kumaş ve 3 katmandan oluşur, vücudunuzu daha iyi sarmasını sağlayan spandex karışımlı pamuk yüzeyi sayesinde vücudunuz şekillendirir ve fit bir görünüm sağlar.
Orjinal Yamuna waist training korseler Kolombiya dizaynı olup diğer korselerden çok daha dayanıklıdır.
Yamuna korseler makinede yıkanmaz sadece silinebilir özelliğe sahiptir.

korse

Bu şekilde bende ki  ten rengi farklı renk seçenekleri de var kendi bel ölçülerinizi alıp doğru bedeni seçiyorsunuz. Yaklaşık 1 ay kullandım çünkü havalar ısındıkça kullanmak zorlaşıyor kışın tekrar kullanmaya başlayacağım. İlk gün 1. kopçaya zor taktık annemle çekiştire çekiştire patlayacağım sandım :)) 2-3 gün 2. kopçaya takılı geçirdim ve 5. günün sonunda 3. kopçaya geçtim.Yalnız korseyi gündüz 2-3 saat kullandım uzun süreli kullanım zararlı ve önerilmiyor aman dikkat!!

Ve before-after :

20160704_153708dsc_0373

Yalnız bu koca göbekli fotoğrafımı görmek istemiyorum 🙂 Korseyi kullanmaya başladığımda 82 cm olan bel çevrem hala istediğim ölçüye ulaşmadı yılmak yok yola devam ediyorum ayrıca korse üzerinizde takılıyken açlık hissetmiyorsunuz ve çok yemek de yiyemiyorsunuz dik durma probleminiz varsa benim gibi ona da yardımcı oluyor.

Yamuna Korselerin farklı modelleri ve renkleri bulunuyor ihtiyacınıza göre karar verebiliyorsunuz.

www.yamunakorse.com Sitesini inceleyebilirsiniz.

Sevgiler

Madameruj

One comment

Reply

Çok merak ettiğim bir üründü. Deneyimlerini paylaşman çok iyi oldu sonuç gayet başarılı canım 🙂 ben de istiyorummm! :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *